Wśród Przyjaciół


Anna Judycka

Wokalistka o wielkiej charyźmie głosu. Młoda wiekiem, dużo przeżyła, co znajduje odzwierciedlenie w głębi interpretacyjnej wykonywanych utworów. Uczestniczka kilku programów TV, finalista "Idola", reprezentantka Gdyni w "Bitwie na głosy" w drużynie Maćka Mieczynikowskiego. Wszechstronnie uzdolniona, co pokazała szybko aklimatyzując się w zespole "Wolny Przedział" przeskakując z ostrej jazdy rockowej na pogranicze krainy łagodności. Obecnie studentka wydziału architektury.

 

Arleta Rusiecka - Kostrzewska

Mgr sztuki, wokalistka, dyrygentka, pedagog. Absolwentka PSM  I st w klasie skrzypiec. Absolwentka XIX L.O. w Gdańsku o profilu muzycznym. Wykształcenie wyższe uzyskała na Akademii Pomorskiej-Wydział Edukacji Artystycznej. Studiowała również na Akademii Muzycznej w Gdańsku-Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Edukacji Muzycznej.
Ukończyła również studia podyplomowe- kierunek zarządzanie placówkami artystycznymi oraz szkolnictwem artystycznym. Dodatkowo pobierała lekcje u Ewy Bem, Ingi Lewandowskiej, Krystyny Stańko, Janusza Szroma. Doskonaliła swoje umiejętności wokalne na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych, gdzie współpracowała z Bogdanem Hołownią, Marcinem Jahrem, Kazimierzem Jonkiszem. Od 2008r jest wykładowcą emisji głosu, interpretacji piosenki i wiedzy o muzyce min. w Gdańskiej Szkole Artystycznej czy Szkole Muzycznej Musicollective. Od 2010 prowadzi własną firmę „Empire Music”. Aktywnie koncertuje w klubach i na festiwalach jazzowych.

 

Mateusz Lipiński

Mateusz Lipiński - muzyk, pianista, DJ, aranżer, kompozytor oraz producent muzyczny. W świecie muzyki klubowej znany pod pseudonimem artystycznym "Arcadi". Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie fortepianu. Naukę gry na instrumencie rozpoczął mając 5 lat. Kompozytor odpowiedzialny za muzykę do "Pasji" oraz cyklu "Drogi Krzyżowej" wystawianych w Londynie na przełomie 2011/2012 roku przez polonie mieszkającą również w Londynie. Jeden z jego autorskich utworów fortepianowych został wykorzystany jako podkład do filmu o architekturze królewskiego Pałacu Buckingham.
Grający w takich hotelach jak: hotel "Haffner" w Sopocie, Hotel "Mercure" w Gdańsku oraz licznych pubach całego Trójmiasta. Artysta zajmuje się też produkcją muzyki klubowej Trance, House oraz Rap. Specjalizuje się też w obsłudze profesjonalnego oprogramowania do produkcji muzycznej - Logic Pro oraz Cubase. Współpracujący z DJ Adamusem, jednym z czołowych europejskich DJ-ów muzyki klubowej.

 

Jarek Stokowski

Kontrabasista, absolwent PSM w Płocku, aktualnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku. Instrumentalista pełnymi garściami czerpiący inspiracje z klasyki, jazzu,bluesa, czy nawet muzyki etnicznej, żydowskiej, irlandzkiej. Stale występuje w gronie czołowych trójmiejskich muzyków sceny rozrywkowej. Współpracował i współpracuje z takimi instytucjami jak: Sinfonia Varsowia, World Orchestra Grzecha Piotrowskiego, Big Band Jana Konopa, Orkiestra Symfoników Gdańskich, Elbląska Orkiestra Kameralna, Płocka Orkiestra Symfoniczna, Teatr Muzyczny w Gdyni oraz Teatr Wybrzeże. Członek zespołów takich jak: Meadow Quartet, Zagan Acoustic, LoLa Band. Koncertował w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpani, Bułgarii, Rosji, na Litwie oraz w Niemczech.